Media Colorbox (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Custom
lt: Savitas

en: Caption
lt: Antraštė
