Media Colorbox (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Custom
pl: Własne

en: Caption
pl: Podpis

en: Title text
pl: Tekst tytułu

en: Per page gallery
pl: Galeria zdjęć na stronie

en: Per post gallery
pl: Galeria zdjęć we wpisie

en: No gallery
pl: Brak galerii

en: Gallery (image grouping)
pl: Galeria (grupowanie obrazów)

en: Colorbox gallery type: @type
pl: Typ galerii Colorbox: @type
