Media Colorbox (7.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Caption
ps: نوم
