Media Colorbox (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Caption
ro: Legendă

en: Title text
ro: Textul titlului
