Media Colorbox (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Custom
sl: Prilagojeno
