Media Colorbox (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Fixed Width
vi: Độ rộng cố định
