Media Colorbox (7.x-1.0-rc3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Caption
az: Başlıq

en: Title text
az: Başlıq mətni
