Media Colorbox (7.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Image style
cy: Arddull delwedd
