Media Colorbox (7.x-1.0-rc3) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Title text
el: Κείμενο τίτλου

en: Per page gallery
el: Ανά σελίδα συλλογή

en: Per post gallery
el: Ανά δημοσίευμα συλλογή

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
