Media Colorbox (7.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Custom
fa: سفارشی

en: Caption
fa: عنوان

en: Title text
fa: متن عنوان

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
