Media Colorbox (7.x-1.0-rc3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
