Media Colorbox (7.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Custom
id: Tersuai

en: Caption
id: Keterangan

en: Title text
id: Judul teks

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style
