Media Colorbox (7.x-1.0-rc3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Custom
is: Sérsniðið
