Media Colorbox (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Custom
jv: Kostum

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
