Media Colorbox (7.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
