Media Colorbox (7.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Custom
ne: अनुकूल
