Media Colorbox (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Custom
oc: Personalizat

en: Title text
oc: Tèxte del títol

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
