Media Colorbox (7.x-1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Custom
tr: Özel

en: Caption
tr: Başlık

en: Title text
tr: Başlık metni

en: No gallery
tr: Galeri yok

en: Image style
tr: Resim stili

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style
