Media Colorbox (7.x-1.0-rc3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Caption
ug: تېما

en: Title text
ug: ماۋزو تېكىستى
