Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Custom
ar: مخصص

en: Caption
ar: شرح

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
