Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Custom
ast: Personalizáu
