Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Caption
be: Загаловак

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
