Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom
bg: Персонализиран
