Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Caption
ca: Subtítol

en: Title text
ca: Text del títol

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
