Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Custom
cs: Vlastní

en: Caption
cs: Popisek

en: Title text
cs: Text názvu

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Gallery (image grouping)
cs: Galerie (seskupení obrázků)

en: How Colorbox should group the image galleries.
cs: Jak by měl Colorbox seskupovat obrázkové galerie.

en: Custom gallery
cs: Vlastní galerie
