Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Caption
et: Pealkiri

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: No gallery
et: Galerii puudub

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
