Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Title text
eu: Izenburuaren testua

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
