Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Custom
fi: Oma

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Title text
fi: Otsikkoteksti

en: Per page gallery
fi: Sivugalleriakohtaisesti

en: Per post gallery
fi: Lähetyskohtainen galleria

en: No gallery
fi: Ei galleriaa

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: File view mode
fi: Tiedoston esitystapa

en: Per field in post gallery
fi: Lähetyksen kenttäkohtainen galleria

en: Per field in page gallery
fi: Sivukenttäkohtainen galleria

en: Gallery (image grouping)
fi: Galleria (kuvien ryhmittely)

en: How Colorbox should group the image galleries.
fi: Tapa jolla Colorboxin tulee ryhmitellä kuvagalleriat.

en: Custom gallery
fi: Kustomoitu galleria

en: All images on a page with the same gallery value (rel attribute) will be grouped together. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fi: Kaikki saman galleria-arvon kuvat ryhmitellään yhteensä samalle sivulle. Se saa sisältää ainoastaan pieniä kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.

en: The custom gallery field must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fi: Kustomoitu galleria kenttä saa sisältää ainoastaan pieniä kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.

en: Colorbox gallery type: @type
fi: Colorbox gallerian tyyppi: @type

en: Colorbox caption: @type
fi: Colorboxin kappale: @type
