Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Caption
gl: Lenda

en: Title text
gl: Texto do título

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
