Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Image style
hi: छवि शैली

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style

en: Fixed Height
hi: निश्चित ऊँचाई
