Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Custom
ja: カスタム

en: Caption
ja: キャプション

en: Title text
ja: タイトルテキスト

en: Per page gallery
ja: ページ毎のギャラリー

en: Per post gallery
ja: 投稿毎のギャラリー

en: No gallery
ja: ギャラリー無し

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
