Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі
