Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
