Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
