Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Caption
lv: Paraksts

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: File view mode
lv: Faila apskates režīms
