Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: None
ms: Tiada

en: Default
ms: Lalai

en: Custom
ms: Tersuai

en: Image style
ms: Stail imej

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style
