Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa
