Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Title text
th: หัวข้อ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
