Media Colorbox (7.x-1.0-rc4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: File view mode
bo: ཡིག་ཆའི་མཐོང་རིས་བཟོ་ལྟ།
