Media Colorbox (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Custom
sk: Vlastná

en: Caption
sk: Popis

en: Per page gallery
sk: Galéria pre celú stránku

en: Per post gallery
sk: Galéria pre jeden príspevok

en: No gallery
sk: Bez galérie
