Media Colorbox (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Title text
ta: தலைப்பு உரை
