Media crop (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: image
tr: imaj

en: Image generation in progress. Try again shortly.
tr: Resim oluşturma işlemi sürüyor. Lütfen az sonra tekrar deneyin.

en: Error generating image.
tr: Resim oluşturmada hata.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
tr: %path yolunda bulunan türetilmiş resim oluşturulamadı.

en: Failed to create style directory: %directory
tr: Stil klasörü oluşturulamadı: %directory

[ctx: Media crop]
en: Width:
tr: Genişlik:

[ctx: Media crop]
en: Height:
tr: Yükseklik:

[ctx: Media crop]
en: Image style:
tr: Resim Stili:

[ctx: Media crop]
en: Image crop
tr: Resmi Kes
