Media crop (7.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: image
uk: зображення

en: Image generation in progress. Try again shortly.
uk: Виконується генерування зображень. Спробуйте пізніше.

en: Error generating image.
uk: Помилка генерування зображення.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
uk: Помилка генерування похідного зображення розташованого у %path.

en: Failed to create style directory: %directory
uk: Помилка створення каталогу стилів: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
uk: Кешований файл зображення %destination вже існує. Можливо проблеми з налаштуваннями перезапису.

[ctx: Media crop]
en: Width:
uk: Ширина:

[ctx: Media crop]
en: Height:
uk: Висота:

[ctx: Media crop]
en: Rotate left
uk: Повернути ліворуч

[ctx: Media crop]
en: Rotate right
uk: Повернути праворуч

[ctx: Media crop]
en: Scale Image
uk: Масштабувати зображення

[ctx: Media crop]
en: Enable scaling
uk: Увімкнути масштабування

[ctx: Media crop]
en: Disable scaling
uk: Вимкнути масштабування
