Media crop (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: About
et: Programmist

en: Image generation in progress. Try again shortly.
et: Pildi genereerimine on pooleli. Proovi hetke pärast uuesti.

en: Error generating image.
et: Viga pildi genereerimisel.

en: Failed to create style directory: %directory
et: Stiilide kataloogi %directory loomine ebaõnnestus.

[ctx: Media crop]
en: Width:
et: Laius

[ctx: Media crop]
en: Height:
et: Kõrgus
