Media crop (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

[ctx: Media crop]
en: Width:
bn: চওড়া:

[ctx: Media crop]
en: Height:
bn: উচ্চতা:

[ctx: Media crop]
en: Image style:
bn: ছবির স্টাইল:

[ctx: Media crop]
en: Enable cropping
bn: ক্রপিং সক্রিয় করুন

[ctx: Media crop]
en: Rotate left
bn: বাঁদিকে ঘুরাও

[ctx: Media crop]
en: Rotate right
bn: ডানদিকে ঘুরাও

[ctx: Media crop]
en: Click and drag to crop
bn: ক্রপ করতে ক্লিক করুন এবং টানুন
