Media crop (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Unable to generate the derived image located at %path.
hu: %path helyen sikertelen a származtatott kép létrehozása.

en: Failed to create style directory: %directory
hu: %directory stíluskönyvtár létrehozása nem sikerült

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
hu: %destination gyorsítótárazott képfájl már létezik. Lehet, hogy hiba van az URL címátírási (rewrite) beállításaiban.

[ctx: Media crop]
en: Rotate
hu: Forgatás

[ctx: Media crop]
en: Right
hu: Jobb

[ctx: Media crop]
en: Left
hu: Bal
