Media crop (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Change
tr: Değiştir

en: Unable to generate the derived image located at %path.
tr: %path yolunda bulunan türetilmiş resim oluşturulamadı.

en: Failed to create style directory: %directory
tr: Stil klasörü oluşturulamadı: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
tr: %destination önbellek resim dosyası zaten mevcut. Yeniden yazma yapılandırmanızda bir sorun olabilir.

[ctx: Media crop]
en: Width:
tr: Genişlik:

[ctx: Media crop]
en: Height:
tr: Yükseklik:
