Media crop (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Change
pt: Mudar

en: Unable to generate the derived image located at %path.
pt: Não foi possível gerar a imagem derivada em %path.

en: Failed to create style directory: %directory
pt: Falha ao criar diretório de estilo: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
pt: Já existe o arquivo de cache da imagem em %destination. Pode haver um problema em sua configuração de reescrita.

[ctx: Media crop]
en: Width:
pt: Largura:

[ctx: Media crop]
en: Height:
pt: Altura:

[ctx: Media crop]
en: About
pt: Sobre

[ctx: Media crop]
en: Scale
pt: Escala

[ctx: Media crop]
en: Right
pt: Direita

[ctx: Media crop]
en: Left
pt: Esquerda
