Media crop (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Purpose
nl: Doel

en: Compatibility
nl: Compatibiliteit

en: About
nl: Over

en: Image generation in progress. Try again shortly.
nl: De afbeeldingen worden momenteel gegenereerd. Probeer het zo nog eens.

en: Error generating image.
nl: Fout bij het aanmaken van de afbeelding.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
nl: Kan de afgeleide afbeelding niet aanmaken op %path.

en: Failed to create style directory: %directory
nl: Het was niet mogelijk om de map %directory voor stijlen aan te maken

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
nl: De afbeelding %destination bestaat al in de cache. Wellicht is er iets mis met de rewrite-instellingen.
