Media crop (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Purpose
sk: Účel

en: Compatibility
sk: Kompatibilita

en: About
sk: Informácie o

en: Image generation in progress. Try again shortly.
sk: Práve prebieha generovanie obrázku. Skúste trochu neskôr.

en: Error generating image.
sk: Chyba generovania obrázku.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
sk: Nepodarilo sa generovať odvodený obrázok umiestnený na %path.

en: Failed to create style directory: %directory
sk: Nepodarilo sa vytvoriť adresár štýlov: %directory
